Osiedle Zdrovo

Gdańsk

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Lokale: od 26,87 m² do 73,64 m²

Cena: od 274 074 PLN

Zakończenie budowy: 2022-09-30

Znaleziono mieszkań: 1

1 - 1
 
Lokal
Pokoje
Metraż
Piętro
Termin
Plan
Cena
Osiedle Zdrovo – 14.A.1.01
4
73.46
1
4 kwartał 2022
760311 PLN
1 - 1

O INWESTYCJI

Osiedle Zdrovo

Osiedle Zdrovo to nowoczesna i otoczona zielenią inwestycja zlokalizowana jedynie 6 km od centrum. Teren inwestycji wypełni zieleń i liczne oczka wodne zapewniając mieszkańcom relaks i wypoczynek, wszystko po to aby stworzyć wymarzone miejsce do zamieszkania oraz spędzania wolnego czasu.

W projekcie osiedla wprowadzono innowacje takie jak zaawansowane systemy filtrujące powietrze od pyłów i drobnoustrojów, czy możliwy do wyboru pakiet Smart Home, zapewniający zdalną kontrolę i zarządzanie mediami w mieszkaniu.

Osiedle Zdrovo w Gdańsku

Wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadać obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze – zielone ogródki z tarasem wybrukowanym kostką. Lokalizacja w bliskości dużych węzłów komunikacyjnych (DK 91, S7) zapewni dogodny dojazd do centrum, jak i łatwy wyjazd poza miasto.

 

Tuż obok osiedla Zdrovo znajduje się przystanek autobusowy. W promieniu kilkuset metrów działają sklepy i punkty handlowe (Lidl, Żabka, Biedronka, ABC). Niska zabudowa zapewni kameralny charakter osiedla a zróżnicowane formy budynków urozmaicą scenerię

Osiedle Zdrovo

Z myślą o najmłodszych lokatorach przewidziano place zabaw. Bezpośrednie sąsiedztwo wielu łąk, stawów oraz oddalony o kilka minut spacerem Park Ferberów łączący się z ośrodkiem sportów konnych to otoczenie które motywuje do aktywności fizycznej, spacerów i odpoczynku w kontakcie z przyrodą. Układy lokali są bardzo zróżnicowane a duża rozpiętość ich powierzchni (od 27 do 74m2) pozwala wybrać mieszkanie idealne pod każdym względem.

LOKALIZACJA OSIEDLA ZDROVO

POZNAJ DEWELOPERA

osiedle-zdrovo

Murapol jest jednym z wiodących deweloperów w Polsce. W trakcie 20 lat dotychczasowej działalności sprzedał 20 tys. mieszkań, zrealizował 66 inwestycji w 17 miastach, w których powstało 305 budynków z 17,8 tys. mieszkaniami. Dziś wybudowane osiedla zamieszkuje już ponad 53 tys. osób.
W 2020 roku Grupa Murapol zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną.
Rozpoczęta w 2019 roku kampania „Murapol, najlepsze miejsca na świecie”, koresponduje z wieloletnią filozofią Grupy Murapol – projektowania i budowania w całej Polsce takich mieszkań, w których żyje się komfortowo, spokojnie i przyjemnie.